COŚka Czyścioszka

Z czystym sumieniem możemy pochwalić się realizacją edukacyjnej animacji fabularnej dla PWiK Sp. z o.o. w Gliwicach, dotyczącej… Oczyszczania ścieków. Poniżej prezentujemy jedynie krótkie fragmenty całości, z uwagi na to, że umowa zabrania nam publikowania materiału na własną rękę. Jednak gdy tylko pojawi się on na stronie PWiK, umieścimy do niego link.
Zakres prac obejmował przygotowanie koncepcji, scenariusza, projektów postaci, a następnie realizację całości animacji wraz z udźwiękowieniem.
To pierwsza nasza realizacja kinowa! No, w każdym razie w pewnym sensie. Podczas światowych dni wody animacja była wyświetlana podczas specjalnych pokazów w kinie Cinema City w Gliwicach.

 

Animacje dla FAM Pionki

Firma FAM Pionki poprosiła nas o zanimowanie swojego loga. Przedstawiliśmy więc dwie alternatywne propozycje i… Klient zdecydował się zamówić obie :-).

 

Figurki dla Szlaku Ślonski Godki

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do rozwijającego się coraz prężniej Szlaku Ślonski Godki! A konkretnie – rzeźby postaci. Poniżej prezentujemy Skarbnika i Gelda. Co prawda to nie animacje, ale co się odwlecze… 🙂

 

Animacja produktowa – siłownik górniczy

Czasem animacja jest tylko częścią większej realizacji. Tak było w tym przypadku – zaprzyjaźnione Splashmedia poprosiło nas o wykonanie kilkusekundowej animacji siłownika górniczego. Dlaczego? Cóż, pewne rzeczy trudno jest pokazać wyłącznie przy użyciu tradycyjnej kamery… Jak na przykład pracę siłownika w próżni w połączeniu ze znikającym elementem obudowy!